بهبود ویدیوهای ۳۶۰ درجه با Rich360

improve-360-degree-videos-with-rich360

تکنولوژی رندر ویدئو ۳۶۰ درجه با بهینه سازی محتوا می تواند فیلمبرداری های همه جانبه را به سطح جدیدی تبدیل کند.

 

شرکت گرافیک کامپیوتری و کای (KAI) در کره جنوبی  به دنبال نوع جدید از تکنولوژی است که می تواند کیفیت ویدیوهای ۳۶۰ را بهبود بخشد.

فشرده سازی با حفظ کیفیت اصلی

طبق آن چیزی که این شرکت از خدمات خود معرفی می کند این است که می توان کیفیت اصلی قسمت های مهم نمایش (ویدیو) را حفظ کرد و در کنار آن به فشرده سازی ظرفیت٬ رزولوشن و نرخ انتقال مناسب برای ذخیره سازی و انتقال در زمان واقعی را با تبدیل ویدیو۳۶۰ به حالت بهینه سازی شده ی محتوا (content-optimized) را داشت. Rich360 می تواند برای سرویس های استریم، برنامه های تلفن همراه و برنامه های VR برای ارائه بالاترین کیفیت در هر محیط استفاده شود. با استفاده از این ویژگی های قدرتمند، Rich360 VR Video Solution و LIVE Streaming Cloud برای سازندگان، ناشران و توسعه دهندگان فراهم می کند تا رسانه های همه جانبه را با محتوای غنی تر همراه سازد.

VR Video Solution چیست؟

راه حل ویدئو VR یا همان VR Video Solution باعث کاهش بار ذخیره سازی محتوا یا جریان هزینه سرور با استفاده از تکنولوژی Content-Optimized Encoding می شود که یک رویکرد جدید است که محتوای ویدئوی خود را بهینه می کند. با استفاده از SDK توسعه دهندگان می توانند از این امکان بهره ببرند.

Rich360
Rich360

LIVE Streaming Cloud چیست؟

استریم ابری زنده یا همان LIVE Streaming Cloudیک راه حل چند منظوره برای ویدیوهای با کیفیت است. بدین منظور با تعیین اولویت ها در کیفیت و سرعت می تواند به نمایش ویدیو به صورت هرچه تمام تر کمک کند.

Rich360-1
Rich360-1

تصویر بالا نمونه ی ارائه شده توسط این شرکت است که می تواند به خوبی تغییر کیفیت همراه با فشرده سازی ویدیوها را دید.

منبع: rich360

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password