معرفی اپلیکیشن واقعیت افزوده Holo: مدل های سه بعدی متحرک انسان های مشهور در کنار شما

معرفی اپلیکیشن واقعیت افزوده Holo: مدل های سه بعدی متحرک انسان های مشهور در کنار شما

این ایده که واقعیت افزوده از طریق موبایل قابل استفاده باشد به این معنی است که باید منتظر انواع تجربه های عجیب و غریب باشیم اگر مثل من شما هم عاشق بازی کردن با اپلکیشن هایی هستید که از واقعیت افزوده استفاده میکنند یک اپلیکیشن مانند HOLO می تواند شما را راضی کند. HOLO توسط کمپانی به اسم ۸i ایجاد شده که بر روی AR / VR کار میکند و در دو نسخه ی اندروید و ios به بازار عرضه شده است.

با استفاده از این اپلیکیشن کاربران قادر خواهند بود تا هلوگرام های مختلف شامل مدل های سه بعدی متحرک انسان های مشهور مانند دبی رایان و حتی دونالد ترامپ و یا حیوانات را به تصاویر و ویدئو های خود اضافه کنند و ویدئو ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. این اپ شامل تعدادی مدل های سه بعدی آماده است که می توانید از آنها در ویدئو ها استفاده کنید و در صورت تمایل به استفاده از مدل های سه بعدی بیشتر میتوانید به فروشگاه HOLO بروید و هلوگرام های دلخواه خودتان را دانلود نمایید.

HOLO یک اپلیکیشن ساده است که در آن مدل های سه بعدی تنها متناسب با حرکت هایی که برای آنها در نظر گرفته شده است حرکت میکنند و در رابطه با سطوحی مثل دیوار هیچ آگاهی ندارند به عنوان مثال وقتی مدل سه بعدی مرد عنکبوتی را در لیوان قهوه خودم گذاشتم با تغییر جهت گوشی مدل را در بیرون از لیوان هم میتوانید مشاهده کنید.

یکی دیگر از نقاط ضعف این اپلیکیشن رابط کاربری ضعیف آن است دکمه ها در پایین برای ضبط یک ویدیو و گرفتن عکس وجود دارد، اما برای رسیدن به سینی هولوگرام، شما باید بیش از آن منطقه را بکشید.با این حال تجربه استفاده از واقعیت افزوده این اپلیکیشن برای کسانی که IOS 11 را ندارند بسیار جالب است. یک برنامه با دوربین گوشی کار میکند و در “فروشگاه” خود پر از مدل های ۳D، است.اپلیکیشن Holo در حال حاضر از طریق گوگل پلی و اپ استور قابل دریافت است.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password