گوگل از طریق ARCore به ساخت اپلیکیشن هایی برای معلمان می پردازد


 


گوگل از طریق ARCore به ساخت اپلیکیشن هایی برای معلمان می پردازد

هنگامی که صحبت از تکنولوژی می شود واقعیت افزوده در درجه اول دنیای تلفن همراه است، بنابراین گوگل قصد دارد قابلیت ARCore خود را به بخش های آموزش و پرورش و بازاریابی برساند.در کنفرانس بین المللی انجمن فناوری در زمینه آموزش (ISTE) در شیکاگو، گوگل با قیمت مناسبی که در مقابل iPad دارد برای آموزش با استفاده از تکنولوژی واقعیت افزوده در مدارس مورد استفاده قرار می گیرد.در این کنفرانس گوگل از مزایای ARCore در آموزش و پرورش و افزایش خلاقیت دانش آموزان صحبت کرد.

برای سخت افزار، گوگل از مدیران درخواست می کند که Acer Chromebook Tab 10 را انتخاب کنند، اولین تبلت سیستم عامل Chrome. گوگل در حال حاضر بیش از اپل دارای سهم بازار در آموزش و پرورش است و از Chromebooks که دارای سیستم عامل Chrome، کم هزینه و استفاده از آن بسیار راحت است با یک رابط صفحه لمسی، همراه با دوربین های دوگانه و قلم، که اجازه می دهد دانش آموزان از محتوای سه بعدی استفاده کنند.

در حالی که اپل اکوسیستم برنامه های ARKit را برای آموزش و پرورش به مدارس ارائه کرد، گوگل دارای اپلیکیشن های آموزشی با محتوای VR و AR زیادی است که از طریق واقعیت افزوده پیاده سازی شده اند. همه این برنامه ها می توانند بر روی Tab 10، اولین سیستم عامل Chrome برای پشتیبانی از ARCore، اجرا شوند.

اپل نیز تلاش های بسیاری در زمینه ی جلب توجه دانش آموزان، توسعه دهندگان، سازندگان و بازاریابان به سمت ARKit کرده است و این رقابت بین این دو غول فن آوری ادامه دارد.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password