گوگل ویژگی های جدید واقعیت افزوده برنامه لنز را معرفی کرد

google-introduced-the-new-features-of-the-augmented-reality-of-the-lens-program

از ویژگی های جدید برنامه لنز گوگل:

کپی متن، کشف محصولات جدید و ترجمه زبان های خارجی به صورت خودکار.

GoogleLens
GoogleLens

در حالی که فن آوری واقعیت مجازی ممکن است در کنفرانس توسعه دهنده I / O امسال در Mountain View کالیفرنیا حضور نداشته باشد، گوگل چندین بروزرسانی مبتنی بر AR و یادگیری ماشین را به Google Lens آورده و معرفی کرده است.

این پیشرفت برای گوشی های اندروید و ای او اس در نظر گرفته شده است. برای مثال، با فعال کردن لنز Google و قرار دادن دوربین در یک زبان خارجی نوشته شده (لنز می تواند انواع زبان های مختلف را شناسایی کند)، برنامه فورا زبان ارائه شده را تشخیص می دهد و یک ترجمه را مستقیما در بالای اصلی قرار می دهد.

Google Lens
Google Lens

البته، به روز رسانی خیلی بیشتر از ترجمه است. با انتخاب یک منوی غذا توسط دوربین٬ لنز گوگل نزدیک ترین رستوران ها و فست فودها را در گوگل مپ معرفی می کند. همچنین شما می توانید واحدهای مختلف را می توانید به یکدیگر تبدیل کنید.

این بروزرسانی های AR و دستگاه یادگیری ماشین در حال اجرا است و تا پایان هفته در دسترس کاربران خواهد بود. لنز Google از طریق Google Assistant و Google Photos در Android و برنامه Google و Google Photos در iOS قابل دسترسی است؛ برخی از دستگاه های آندروید، مانند سری Pixel، از این قابلیت پشتیبانی می کند.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password