استیکر های واقعیت افزوده ی گوگل با انیمیشن جدید

استیکر های واقعیت افزوده ی گوگل با انیمیشن جدید

گوگل در رویداد معرفی محصولات پیکسل خود در نیویورک از استیکرهای واقعیت افزوده خود به نام Playground (به معنی زمین بازی) رونمایی کرد. زمین بازی در حال حاضر به عنوان یک حالت خاص در دوربین های پیکسل وجود دارد و با استفاده از الگوریتم واقعیت افزوده (AR)، متناسب با اینکه در چه صحنه ای قرار دارید و صفحه ی نمایش دوربین گوشی شما چه چیزی را نمایش می دهد و صرف نظر از اینکه شما از لنزهای جلو یا عقب استفاده می کنید بهترین انیمیشن واقعیت افزوده را به شما پیشنهاد می دهد.

علاوه بر این گوگل ۴ بسته‌ی جدید برای انیمیشن‌ های واقعیت افزوده خود معرفی کرده و آنها را پلی‌موجی “Playmoji” نامیده است. سال گذشته گوگل از استیکر های واقعیت افزوده خود رونمایی کرد، این انیمیشن های مجازی شبیه به لنزها و فیلتر هایی بود که اسنپ چت چند سال پیش در برنامه خود از آنها استفاده می کرد و به آن ها محبوبیت داد.

اما تفاوت کلیدی که استیکر های گوگل دارند این است که گوگل به کمک واقعیت افزوده و هوش مصنوعی استیکرهای سه بعدی با قابلیت تشخیص اشیای موجود در محیط و پیرامون کاربر ایجاد کرده است.در چهار بسته جدید، کاربر می‌تواند از میان اثرات آب و هوایی، علائم تعاملی و تصویری، حیوانات خانگی کارتونی و انیمیشن‌های ورزشی کمیک، یک انیمیشن را انتخاب کرده و از آنها استفاده کند.

کاربران هم اکنون می توانند این بسته ها را از فروشگاه PlayStore دانلود کنند علاوه بر این گوگل، به منظور بزرگداشت سالگرد ده سالگی دنیای سینمایی مارول، کاراکتر‌های واقعیت افزوده‌ای شخصیت‌های آن را به گزینه‌های خود اضافه کرده است. بدین ترتیب کاربران می‌توانند در حیات خانه‌ی خود، حضور آیرون‌من یا اسپایدرمن را تجربه کنند و با آنها عکس بگیرند.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password