تردمیل تناسب اندام با طعم واقعیت مجازی

fitness-treadmill-with-virtual-reality-flavor

شرکت Blue Goji تردمیلی را معرفی کرده است که می تواند شما را با بازی واقعیت مجازی به تناسب اندام برساند.

با برگزاری جشنواره سالانه SXSW که در آستین، تگزاس برگزار می شود، شرکت کنندگان با برندهای جدید خود در حوزه های مختلف فیلم٬ موسیقی و رسانه های تعاملی به میدان آمدند و از دستاوردهای خود رونمایی کردند.

سال گذشته شرکت Blue Goji، شرکت فن آوری در حوزه سلامت، Infinity تردمیلی با عنوان Infinity Treadmill خود را در SXSW در آستین و IHRSA در سن دیگو عرضه کرد،  که در این تردمیل از کمربندهای حسگر امنیتی طراحی شده و شخص در یک مسابقه رانندگی شروع به دویدن می کند. طرحی که باعث می شود افراد را به برنده شدن در مسابقه ترقیب کند.

InfinityTreadmill
InfinityTreadmill

در سال جاری، Blue Goji سیستم خود را به صورت  یک سیستم اختصاصی٬ برای تست با مسابقات Active eSports که ترکیبی از گیم پلی رقابتی VR و آمادگی جسمانی است٬ قرار داده است. رقابت و چالش “Infinity eSports”، کاربران را در یک مسابقه سریع گام زدن را در یک چشم انداز کوه خطرناک و پر از خطر قرار داده است.

نفر اول این بازی ۱۰۰۰ دلار کارت هدیه خرید از آمازون و نفر دوم ۵۰۰ دلار دریافت می کند.

بنیانگذاران و مدیر اجرایی آبی گجی (Blue Goji)

کولمن فونگ، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی آبی گجی، گفت: قبل از اینکه ما برای تولید آماده شویم، ما نتایج اولیه و نتایج بسیار امیدوار کننده ای از آزمایش های خود و نیز مطالعات اولیه را بررسی کردیم. به عنوان مثال، هنگامی که شما نیاز به یک فشار اضافی برای به پایان رساندن تمرینات خود با شدت بالا دارید، Infinity می تواند عامل X باشد تا شما را با بازی های سرگرم کننده و جذاب جذب کند.

منبع:‌ bluegoji

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password