تجربه یک هفته ای با واقعیت مجازی – اثرات و مضرات آن

experience-a-week-with-virtual-reality-its-effects-and-disadvantages

شخصی که به مدت یک هفته در واقعیت مجازی به سر برد تا از اثرات آن دانشمندان با خبر شوند!

به نظرتان چه مدت زمانی می توانیم در هدست های واقعیت مجازی سر کنیم؟ جاک ویلموت (Jak Wilmot) ، متخصص در تولید کننده محتوای VR، جواب این سوال را خودش درک کرده است؛ به طوری که این طرفدار واقعیت مجازی به مدت یک هفته یعنی ۱۶۸ ساعت در واقعیت مجازی خود را زندانی کرد.

۱۶۸ ساعت در واقعیت مجازی به سر بردن چه طعمی دارد؟

طبق گفته ویلموت، واقعیت مجازی و افزوده فناوری شماره یک تلفن های همراه خواهد شد و باعث خواهد شد که یک سرگرمی جذابی را برای همه ایجاد کند. با این تفکر، ویلموت برای تست تأثیرات جسمی و روانی واقعیت مجازی٬ جلسه یک هفته ای VR کامل را تجربه خواهد کرد.

JakWilmot-vr
JakWilmot-vr

ویلموت برای انجام این کار از انواع هدست های مختلف کمک خواهد گرفت. برای مثال از HTC Vive Focus برای شستن ظروف و رفتن به حمام استفاده خواهد کرد.

در اینجا قوانین اساسی وجود دارد:

  • برای تغییر هدست های فقط ۳۰ ثانیه فرصت وجود دارد.
  • تمام پنجره ها در فضای زندگی افراد باید مسدود شوند تا “ریتم شبانه روزی از طریق چرخه شبیه سازی شده روز / شب” ادامه یابد.
  • همچنین ۳۰ ثانیه به افراد برای کارهای اساسی فرصت داده می شود مانند خوردن غذا یا خوردن شیرینی های مقوی.

فراتر از این استثنائات کوچک، این پسر کنجکاو تا روز ۲۷ فوریه کاملا در VR غوطه ور خواهد شد. در طول این نوشتن، ویلموت بیش از ۷۴ ساعت را صرف کرده است.

پیشنهاد می کنم اکانت توییتر ویلموت را دنبال کنید:‌

هدف ویلموت به شناسایی اثرات مخرب سپری کردن طولانی مدت در هدست های واقعیت مجازی است که امید دارد بتواند به سلامتی چنین افرادی کمک کند. ویلموت در سراسر خانه ی خود دوربین های مختلفی را نصب کرد و همیشه در شبکه های اجتماعی خود ویدیوهای خود را منتشر می کند.

سید مسعود امامیان176 پست ها

جهت مشاوره و پیاده سازی نرم افزارهای واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و واقعیت ترکیبی به شماره زیر تماس بگیرید: 95 36 602 0936

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password