همکاری دونالد گلاور با گوگل Pixel در حوزه واقعیت مجازی

donald-glover-with-pixel-cooperation-in-the-field-of-virtual-reality

زمین بازی (Playground) گوگل در گوشی پیکسل یک شخصیت جدید به نام Playmoji را معرفی کرده که می تواند رقص rap & RnB را انجام دهد.

گلوور با اینکه در حوزه موزیک و هنرپیشگی یک فعالیت قدرتمندی دارد٬ شانس خود را در حوزه تکنولوژی با گوگل پیکسل آن هم با موضوع واقعیت مجازی امتحان کرده و توانسته در همین ابتدا سر و صدای زیادی ایجاد کند.

دونالد گلاور کیست؟

دونالد گلاور (انگلیسی: Donald Glover؛ زاده ۲۵ سپتامبر ۱۹۸۳) یک هنرپیشه و موزیسین اهل ایالات متحده آمریکا است. وی از سال ۲۰۰۲ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است.او در موسیفی با نام چایلدیش گامبینو فعالیت دارد و توانسته برای مراسم گرمی ۲۰۱۸ در پنج بخش کاندید جایزه گرمی شود. از فیلم‌های معروف او می‌توان به بازی در الکساندر و روز وحشتناک و همچنین مریخی اشاره کرد. منبع: ویکی پدیا

 

Google Playground
Google Playground

با بهره گیری از ARCore در اندروید٬ کاراکتر Playmoji می تواند به صورت لحظه ای و با استفاده از یادگیری ماشین٬ به واکنش های ظاهری شما مانند لبخند یا خشونت واکنش نشان دهد و یا حتی در سلفی ها کنار شما بایستد.

شما با استفاده از Playgrounds می توانید از انواع مختلف استیکرها استفاده کنید. کلیپ زیر را مشاهده کنید.

با استفاده از دوربین جلویی، شما می توانید رپر های جذابی تماشا کنید تا سه آهنگ بزرگ این هنرمند را، “Redbone”، “Summertime Magic” و “This is America” را مشاهده کنید؛ همه این انیمیشن ها با دقت باور نکردنی با کمک هنرمند موزیک ویدئو گلوور Sherrie Silver انجام شده است.

شخصیت Playmoji Childish Gambino در حال حاضر از Playgrounds در Pixel، Pixel XL، Pixel 2، Pixel 2 XL، Pixel 3 و Pixel 3 XL در دسترس است.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password