اپلیکیشن دومینو: سرویس سفارش پیتزا از طریق واقعیت افزوده

اپلیکیشن دومینو: سرویس سفارش پیتزا از طریق واقعیت افزوده

اگر شما گرسنه هستید و میخواهید از رستوران دومینو در کشور استرالیا پیتزا سفارش دهید با تجربه ی جدیدی آشنا خواهید شد، سفارش غذا از طریق واقعیت افزوده.اپلیکیشن دومینو هم اکنون از طریق App Store و Google Play قابل دانلود است که شامل پیتزا جدید سرآشپز است، در واقع یک ابزار سرگرم کننده است که مشتریان را قادر می سازد یک نسخه مجازی از پیتزا با محتوای مورد علاقه ی خود را ایجاد کنند.

نوآوری جدید سرآشپز مبنی بر واقعیت افزوده به ما کمک میکند تا فروش آنلاین را ادامه دهیم و بیش از دو میلیون سفارش آنلاین در یک هفته از این طریق انجام شود. مایکل جیلسپی، دیوید و تکنسین، مدیر گروه دومینو، در یک بیانیه ای گفتند: برای ما بسیار مهم است که تجربه ی خرید آنلاین را برای مشتریانمان به صورت یکپارچه، همراه با پاداش و به یادماندنی تبدیل کنیم.

هنگامی که ما تصمیم گرفتیم آشپزی جدید پیتزا را با واقعیت افزوده ایجاد کنیم،در واقع می خواستیم یک تجربه غنی تر برای مشتریانمان ایجاد کنیم. یکی از اولویت های اصلی این بود که تصاویر را به صورت واقعی در مقابل چشمان مشتریان قرار بگیرد.این اپلیکیشن شامل تعدادی از عناصر شگفت انگیز و لذت بخش است که برای کاربارن تجربه ی پیتزا خوردن را خیلی بیشتر لذت بخش میکند.

ن

یک نایت، مدیر عامل شرکت استرالیایی دومینو، گفت: استیکرهای خنده دار و کاراکتر های سرگرم کننده لذت استفاده از این اپلیکیشن را دو چندان میکنند.

این برنامه با استفاده از قابلیت های ردیابی سطح از طریق ARKit و ARCore برای نمایش محتوای ۳D در فضای فیزیکی استفاده میکند علاوه بر این، توسعه دهندگان برنامه از طریق موتور Unity محتوا را ارائه می دهند.ARCore گوگل و ARKit اپل با  از دوربین تلفن همراه برای ارائه ی فضای مجازی مبنی بر واقعیت افزوده در دنیای واقعی اطراف کاربران استفاده میکنند.

کاربران می توانند پیتزای سفارشی خود را با مواد مورد علاقه ی خود درست کنند هنگامی که پیتزا به صورت مجازی آماده می شود کاربران می توانند پخته شدن آن را در مقابل شعله های آتش ببینند همچنین به کمک واقعیت افزوده ‘AR’ مواد غذایی مثل آوکادو و آناناس را مثل شخصیت های متحرک بینند. راحتی و هیجان انگیزی سفارش در کنار قیمت مناسب و کیفیت بالا در کنار نوتیفیکیشن های اپلیکیشن تا حد زیادی بر تصمیم گیری خرید تاثیر می گذارد.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password