کمپین تبلیغاتی واقعیت افزوده شرکت لاکست – Lacoste

company-augmented-reality-advertising-campaign-lacoste

پیشتر در مورد اهمیت واقعیت افزوده در تبلیغات صحبت کرده بودیم. اگر مطلب قبلی ما را نخوانده اید به این لینک بروید:

کاربرد واقعیت افزوده در تبلیغات و فروش

حتما شما یا برند شرکت لاکست (عده ای هم لاکوست می نامند) دیده اید یا شنیده اید. به نقل از ویکی پدیا:

شعبه‌ای از فروشگاه‌های لاکست، در شهر مونیخ شعبه‌ی لاکست در نیویورک لاکست (به فرانسوی: Lacoste) (تلفظ فرانسوی: ​[la’kɔst]) شرکت پوشاک فرانسوی است. این شرکت در سال ۱۹۳۳ تأسیس شد. شرکت لاکست در زمینه تولید و فروش انواع کالاهای لوکس، کفش، عطر، لوازم چرمی، ساعت و عینک فعالیت می‌کند. قدیمی‌ترین و مشهورترین کالای تولیدی این شرکت، تی‌شرت‌های یقه‌دار آن، می‌باشد! این شرکت، با نشان کروکودیل سبز، که در طرح لوگوی آن است، شناخته می‌شود. نشان کروکودیل از نام مستعار بنیانگذار شرکت، رنه لاکست، گرفته شده‌است، که این نام، بدلیل سرسخت بودن، به وی اطلاق می‌شد! منبع: ویکی پدیا

 

شرکت lacoste
شرکت lacoste

 

رقابت مهم ترین اصل در تمامی صنوف است. شرکت Lacoste با اضافه کردن تکنولوژی واقعیت افزوده برای محصولات خود٬ توانسته بدون هزینه ی های هنگفت برای خود کمپین تبلیغاتی ای ایجاد کند چراکه مردم عاشق آزمودن لباس های مختلف هستند. شرکت Lacoste در سال ۲۰۱۴ یک برنامه واقعیت افزوده با نام تجاری LCST خود راه اندازی کرد. کاربران می توانند پای خود را روی یک نشانگر ویژه قرار دهند، آن را با تلفن های هوشمند خود اسکن کنند، و در کفش های مختلف Lacoste امتحان کنند! در هرجایی که هستند می توانند از جدیدترین کفش های lacoste بدون نیاز به صرف زمان و هزینه تست کنند.

کفش های واقعیت افزوده شرکت Lacoste
کفش های واقعیت افزوده شرکت Lacoste

این نوع نرم افزار AR برای بازار های آنلاین بسیار مفید است، زیرا مردم می توانند قبل از خرید پوشاک را امتحان کنند و تعداد بازده ها را به حداقل برسانند. ویدیوی زیر قابلیت این نرم افزار واقعیت افزوده را به شما نشان می دهد:

 

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password