عینک هوشمند شرکت Bose با هدفون و فریم های مجهز به AR

Bose eyes ar

عینک آفتابی Bose Frames تمرکز کامل روی استفاده از صدا برای ارائه یک تجربه با AR است.

این بار عینک های آفتابی در قالب عینک های واقعیت افزوده وارد بازار خواهند شد.

شرکت بوز در حال حرکت به چشم انداز واقعیت افزوده خود را از قلمرو مفهومی و به جهان مصرف کننده حرکت می دهد،امروز عینک های صوتی همراه با واقعیت افزوده را وارد بازار کرد. با یک مجموعه ای از بلندگوهای کوچک و یک میکروفون که در دسته ها ساخته شده است، بوز امیدوار است که پوشیدنی هایی که ارائه می دهد با زندگی واقعی تلفیق شود. ابتدا باید بگویم که نام این عینک Bose’s Frames است که عینک های آفتابی هستند که از ۹۹ درصد اشعه UVA / UVB با لنزهای یکنواخت رنگی محافظت می کنند و وزن آنها ۴۵ گرم (۱٫۶ اونس) است. بنابراین بسیار شبیه یک عینک آفتابی منظم است که شما می توانید در همه جا استفاده کنید.

 

عینک های آفتابی bose
عینک های آفتابی bose

یک پوشش بسیار ضخیم آکوستیک در داخل هر بازوی عینک قرار دارد تا صدای استریو را با دقت پخش کند، در حالی که یک دکمه میکروفون و چند منظوره در فریم روی آن ساخته شده است. این دکمه اجازه کنترل برای جفت شدن با یک دستگاه تلفن همراه٬ همراه با کنترل های لمسی برای توقف و مدیریت موزیک های خود را می دهد، در حالی که میکروفون اجازه می دهد تا برای کنترل صدا از طریق دستیار سیری و گوگل مدیریت روی آن داشته باشید.

Mehul Trivedi، مدیر فریم های Bose می گوید: “فریم های Bose هر دو انقلابی و عملی هستند.” “آنها مانند آفتابگیرهای کلاسیک٬ کلاسیک دیده می شوند و مانند آن عمل می کنند – تا زمانی که آنها را روشن کنید و سپس به گوشی، مخاطبین، وب و تمام محتوای قابل شنیدن آن مانند هدفون متصل می شوید. این یک موفقیت است برای که هم بتوانید ببینید٬ هم بپوشید هم بشنوید. ”

به عنوان اولین محصول تجاری شرکت برای ادغام AR SDK، عینک ها از GPS و یک سنسور حرکتی ۹ محور برای شناسایی جایی که کاربران بوده و چه چیزی آنها به دنبالش هستند تقویت شده است.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password