شرکتی فعال در حوزه واقعیت افزوده – Layar

augmented-reality-technology-company-layar
شرکتی فعال در حوزه واقعیت افزوده - Layar

Layar یک شرکت هلندی است که در آمستردام مستقر هستش و در سال ۲۰۰۹ بود که فعالیت اصلی خود رو شروع کرد. اولین پروژه ی این شرکت، مرورگری به اسم Layar بود که اون زمان مورد توجه خاصی قرار گرفت.
کار این مرورگر پیدا کردن اشیای گوناگون با واقعیت افزوده بود. این مرورگر از ابزارهای زیر استفاده می کرد:
• دوربین داخلی
• قطب نما
• مکان یاب(جی پی اس)
• شتاب سنج
پلت فرم باز این کمپانی هزاران نفر از توسعه دهندگان از سراسر جهان را جذب کرد تا محتویات AR را به میلیون ها کاربر iOS و اندروید معرفی کند و Layar را پلتفرم محبوب در جهان در حوزه AR به ارمغان بیاورد.
نوآوری کلیدی این برنامه در واقع ارائه یک پلت فرم توسعه برای تمامی صنوفی هستند که می خواند تبلیغات خود را هوشمند تر کنند.
Layar نرم افزاری را ایجاد می کند که با استفاده از دوربین داخلی، قطب نما و GPS تلفن همراه واقعیت ها را به تلفن همراه میاورد. برای مثال شما با این نرم افزار می توانید از رستوان های اطراف خود با خبر شوید یا اینکه بتوانید.
امروزه، به عنوان بخشی از گروه Blippar، Layar یک رهبر جهانی در واقعیت افزوده و interactive print است، که کمک می کند تا شکاف بین دنیای چاپی و دیجیتال را از بین ببرد.

 

company-layar
شرکت لایر

Layar و Blippar باهم در بسیاری از برندهای برتر جهان، از جمله پپسی، کوکاکولا، Anheuser-Busch، Elle، Glamour، Honda و BMW همکاری کرده اند. Layar به عنوان یکی از اولین شرکت هایی که برنامه AR را به صورت عمومی عرضه کرده .ورود مجدد مستقل Layar به جای جایگزین قابل اعتماد برای اکوسیستم های در حال ظهور ارائه شده توسط ARKit اپل و ویندوز هولوگرافیک مایکروسافت است.
Layar با بسیاری از تولیدکنندگان عمده تلفن همراه در جهان مذاکره کرده است تا نرم افزار خود را از پیش بارگیری کنند. این نرم افزار اکنون می تواند بر روی یکی از هر سه گوشی جدید در سراسر جهان عرضه شود. شرکت ها، ناشران و تبلیغ کنندگان می توانند لایه هایی از اطلاعات خود را که در پلت فرم Layar نمایش داده می شوند ایجاد کنند. اکثر اینها رایگان هستند، اما سال گذشته Layar یک فروشگاه محتوا را معرفی کرد که به شرکت ها اجازه می دهد که برای برنامه های کاربردی افزوده شده به یک تلفن کاربر تحویل دهند. این شرکت قصد دارد تا ۴۰ درصد از درآمد حاصل از فروش لایه ها را به دست آورد.
برنامه های تلفن همراه Layar و Blippar بیش از ۴۶ میلیون بار دانلود شده است. گروه Blippar در لندن با دفاتری در ایالات متحده، هند و سنگاپور اداره می شود.
در تاریخ ۱ سپتامبر ۲۰۱۰، انجمن دنیای اقتصاد، این شرکت را به عنوان پیشگام تکنولوژی در سال ۲۰۱۱ معرفی کرد.

 

دانلود نرم افزار واقعیت افزوده Layar

download Layar

download Layar

layar

Layer یک نرم افزار فعال در حوزه واقعیت افزوده (Augmented Reality)

Slide
Cras eget sem nec dui volutpat ultrices.

در ماه ژوئن سال ۲۰۱۴ لایار توسط شرکت بلپیپر بریتانیا خریداری شد. دفتر لایار در آمستردام در سال ۲۰۱۶ بسته شد.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password