هدست واقعیت افزوده و مجازی HUD ارتش آمریکا

هدست واقعیت افزوده و مجازی HUD ارتش آمریکا

همانطور که واقعیت مجازی و افزوده می تواند ابزاری برای کمک به بشر باشد می تواند فاجع بار هم باشد. البته کاربر واقعیت افزوده و مجازی در ارتش مبحث ترسناکی نیست ولی امیدواریم برای رشد آن تلاش شود نه برای نابودی خود انسان ها.

پیشنهاد می کنیم مطلب کاربرد واقعیت افزوده و مجازی در ارتش را حتما مطالعه کنید.

به تازگی ارتش آمریکا سربازان خود را به سیستم قدرتمند واقعیت مجازی و افزوده مجهز کرده است که به سربازان امکانات فوق العاده ای می دهد. نام این مجموعه سیستم ۳٫۰ HUD است. این کلمه مخفف Head-up Display. یعنی آن چیزی که جلوی چشمان شما ظاهر می شود.

ژنرال های آمریکایی اعلام کردند که سربازان ارتش ایالات متحده یک صفحه نمایش جدید کلاه ایمنی را به نام HUD 3.0 آزمایش خواهند کرد که می تواند به آنها کمک کند که بهتر هدف بگیرند، بهتر حرکت کنند و حتی در برابر دشمنان مجازی که بر روی میدان دید خود قرار می گیرند، آموزش ببینند. این تلاش شامل دو گروه از هشت سطح بالا  است که به سرعت در حال پیشرفت است.

ژنرال استفان تاونسند (Stephen Townsend)، رئیس جدید آموزش فرماندهی ارتش و فرماندهی دکترین (TRADOC)، گفت: “ما باید این کار را انجام دهیم.” برای شروع، او گفت: “چیزهای نسبتا ساده ای که نیاز دارم وجود دارد. اول از همه، کجا هستم؟ دوستان من کجا هستند؟ و دشمن کجاست؟ … سپس چیزهای دیگر می توانند اختیاری باشند. ”

همانطور که از صحبت ها می توان فهمید شروع داستان این سیستم HUD در ارتش آمریکا هماهنگی کامل و پیدا کردن دشمن و دوست و یافتن استراتژی درست در حین مبارزه است.

 

ارتش آمریکا قبلا هم HUD با ورژن ۱٫۰ را معرفی کرده بود. اسم این نسخه HUD 1.0 Enhanced Night Vision Goggles III بود که یک عینگ حرارتی است که به سربازان کمک می کرد تا بهتر هدف گیری کرده و کنترل بهتری روی سلاح خود داشته باشند. با استفاده از HUD 1.0، سربازان می توانند از پشت جلوی خود بیرون بیایند و خود را به آتش دشمن برسانند. بر اساس گزارش Breaking Defense، سرویس ۲٫۰ به دلیل جهش تکنولوژیکی ۳٫۰ ارائه شد.

 

 

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password