ارتباط با محیط واقعیت افزوده در دنیای واقعی

augmented-reality-environment-in-relation-to-the-real-world

نات مارتین (Nat Martin) و تیم او یک کنترلر AR ایجاد کرده اند که علاقه زیادی برای شرکت های بزرگ فناوری ایجاد می کند.

ایده ی مارتین این اجازه را به شما می دهد که بتوانید بدون هیچ سنسوری یا حتی بدون اینکه مهم باشد دست شما در کدام مکان باشد٬ کنترل کاملی با شی واقعیت افزوده داشته باشید.

LITHO

نام:‌ LITHO

این ابزار که دو انگشت در داخل آن می رود LITHO نام دارد. ابزای که می تواند به گوشی یا هدست متصل شود و شما می توانید روی محیط٬ شی واقعیت افزوده هم کنترل داشته باشید.

ویژگی های این سخت افزار

این دستگاه جذاب دارای مجموعه ای از سنسورهای ردیابی حرکت است که شامل شتاب سنج، ژیروسکوپ و مغناطیس سنج که وزن آن ۱۶ گرم است. قادر به دقت چند میلیمتر با ۴ ساعت استفاده، ۱۰۰۰ ساعت آماده به کار و در ۹۰ دقیقه شارژ می شود. همچنین این دستگاه این قابلیت را داراست تا بتواند در محیط واقعیت مجازی هم استفاده شود.

جالب است بدانید تیم این گروه و شرکت تازه تاسیس بسیار جوان بوده و به صورت خود جوش این کار را انجام داده اند.

مارتین درباره دانشگاه اش می گوید:

من دانش آموز بودم، اما متاسفانه دانشگاه های آمریکایی که دانش آموزان قادر به انتخاب یک بزرگ و کوچک و یا حتی می توانند دوگانه بزرگ باشندسیستم آموزش بریتانیا کمی بیشتر سنتی است که در آن دانش آموزان فیزیک یا تاریخ را مطالعه می کنندگزینه های زیادی برای مارتین برای کشف بخش علمی اش وجود نداشت، اما احتمالا او در یک کلاس که نشان داد وعده داده بود، درهم شکسته شد. “من همیشه می خواستم یک مخترع باشم و این دوره به شما این اجازه را می دهدشما می توانید آنچه را که می خواهید انجام دهید، تولید می کنید، و هدف از کلاس، طراحی محصولات جدید است.”

تیم LITHO
تیم LITHO

اگر به این سخت افزار علاقمند هستید، می توانید برنامه بتا خود که برای توسعه دهندگان انتخاب شده و شرکای استراتژیک است، از این لینک درخواست کنید. این ابتکار به شما امکان دسترسی اولیه به کنترلر LITHO و LITHO SDK را با قیمت ۱۹۹ دلار می دهد.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password