اپلیکیشن واقعیت افزوده تسلا: اتومبیل های جدید تسلا را قبل از ورود به نمایشگاه ها ببینید 

اپلیکیشن واقعیت افزوده تسلا: اتومبیل های جدید تسلا را قبل از ورود به نمایشگاه ها ببینید 

تسلا شرکت خودروسازی آمریکایی و متخصص در تولید خودروهای برقی، قطعات مورد نیاز ترن های برقی، در پالو آلتوی کالیفرنیا است. سهام این شرکت در مدت کوتاهی  رشد چشمگیری داشت که علت رشد آن، افزایش محبوبیت خودرو های الکتریکی، بهبود عمر باتری های آن ها و تقاضا برای خرید این نوع خودرو ها بوده است.

خریداران نمی توانند هر بار منتظر دیدن مدل جدید اتومبیل های Tesla باشند همچنین هیچ تاریخ دقیقی از زمان رونمایی از مدل جدید اتومبیل های تسلا وجود ندارد از این رو خریداران و علاقه مندان اتومبیل های این کمپانی همیشه در انتظار دیدن سری جدید اتومبیل هایی که در آینده قرار است وارد بازار شوند هستند.
خوشبختانه فروشنده لوازم جانبی Tesla Evannex با شرکت فناوری Kinetic Vision همکاری کرده است تا مشتریان را برای مدتی با ایجاد یک برنامه ای که به شما امکان مشاهده یک مدل سه بعدی واقعیت افزوده به اندازه ی واقعی یک اتومبیل می دهد راضی نگه دارد.

تسلا بر اساس یک پست در وبلاگ خود، Evannex تصمیم گرفت تا این برنامه را ایجاد کند زیرا آنها می خواستند یک مقایسه ویدئویی برای مدل S و مدل ۳ انجام دهند به گونه ای که هیچ طرفی از طرف دو نفر با هم وجود نداشته باشد. تنها چیزی که شما نیاز دارید یک گوشی هوشمند و یک چیزی شبیه به یک کارت به عنوان Target، که از طریق آن اپلیکیشن مدل ۳ بعدی را روی زمین می اندازد که می توانید آن را از طریق سایت دانلود کنید.

هنگامی که Target را از طرق سایت دانلود و پیرینت میکنید شما می توانید “kinetic vision ar experience” را جستجو کنید که شما را به برنامه EVANNEX هدایت می کند. با نصب  و دادن دسترسی دوربین به اپلیکیشن تنها کافی است، Target را روی زمین قرار دهید و دوربین گوشی را به سمت آن نگه دارید یک مدل سه بعدی از اتومیبل بر روی کارت ظاهر می شود و شما میتوانید آن را با دست کوچک و بزرگ کنید و داخل آن را ببینید. با اینکه مانند مدل واقعی نمی توانید اتومبیل را لمس کنید و یا درون آن بنشینید اما تا حد زیادی هیجان انگیز است و پاسخگوی اشتیاق شما برای دیدن هر چه زود تر مدل جدید اتومبیل تسلا است.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password