تبلیغات واقعیت افزوده فیلم نگهبانان در ایستگاه های اتوبوس

رشد تبلیغاتی از نوع واقعیت افزوده این بار به فیلم های تلویزیونی کشیده شده است.

نگهبانان (به انگلیسی: Watchmen)، یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی در ژانر ابرقهرمانی درام است که توسط دیمون لیندلوف خلق شده‌است. فیلم‌نامه این سریال اقتباسی از کتاب مصور نگهبانان محصول دی‌سی کامیکس است که توسط آلن مور نوشته شده‌است. پس از فیلم سینمایی نگهبانان (۲۰۰۹) این دومین اقتباس از کتاب مصور نگهبانان است. فصل نخست سریال در ۹ قسمت و توسط شبکه کابلی آمریکایی اچ‌بی‌او از تاریخ ۲۰ اکتبر ۲۰۱۹ به روی آنتن رفت. رجینا کینگ، دان جانسون، تیم بلیک نلسون، یحیی عبدالمتین دوم، تام میسون، ندرو هاوارد و جرمی آیرونز بازیگران سریال هستند. منبع: ویکی پدیا

watchmen

کمپانی تبلیغات محیطی OUTFRONT Media اخیراً نمایشگرهای پیشرفته AR را در ایستگاه های اتوبوس در سراسر لس آنجلس و نیویورک نصب کرده است که تجارتی بی نظیر – البته اندکی بی سر و صدا – را به مردم ارائه می دهد. نمایشگر هایی به ظاهر متوسط ، که از این شرکت به عنوان “نمایش زنده” یا liveviews یاد می شود ، بدین صورت است که انواع ماهی های مختلف از آسمان به سمت زمین فرود میاد و به صورتی که تشخیص واقعی یا مجازی آن کار دشواری است. واکنش افراد حاضر دیدنی است.

اگر با کتاب طنز اصلی دهه ۱۹۸۰ آلن مور ناآشنا هستید ، Watchmen ، یک ابرقهرمان با نام Ozymandias یک ماهی مرکب بیگانه را با هدف متحد کردن اتحاد جماهیر شوروی و ایالات متحده در برابر دشمن مشترک ، به مرکز منهتن منتقل می کند.

پیش نمایش این سریال با ۱٫۵ میلیون بیننده باعث جلب توجه منتقدان این فیلم های تلویزیونی شد.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password