شرکتی قدرتمند در ساخت هدست های واقعیت مجازی Varjo

a-powerful-company-in-making-virtual-reality-headsets-varjo

واقعی تر از واقعیت ببینید.

Varjo توسط یک تیم متشکل از متخصصان صنعت با یک دهه تجربه و یک چشم انداز از یکپارچه سازی ادغام دنیای مجازی و واقعی – یکی از اولین ها در این حوزه- برای دسترسی همه ایجاد شده است.

به نقل از این سایت رسمی این شرکت:

مهارت ها و زمینه های ما بسیار زیاد است. از مهندسان اپتومیکس (opto-mechanical)، تکنسین های لیزری و متخصصان دید در کامپیوتر گرفته تا افراد خلاق در این شرکت که باعث شده است Varjo را تشکیل دهند. کار این شرکت٬ ایجاد کارهایی است که از دید بقیه غیر ممکن است. تلاش تیم برای این است مرزهای واقعیت و مجازی را از بین ببریم.

ما از اولین ها هستیم…

رزولوشن دستگاه های VR فقط کسری از آنچه که چشم انسان می تواند دیده شود، است. در حال حاضر، برای اولین بار، Varjo VR-1 یک تصور بی نظیر از ۶۰ پیکسل در هر درجه را ارائه می دهد – معادل ۲۰/۲۰ دید.

Varjo VR-1
Varjo VR-1

با نمایشگر Bionic مدل های شما با کیفیت فوق العاده ای دیده می شود. آنقدر طبیعی که متن های بسیار ریز را می توانید با چشم خود از فاصله های زیاد مشاهده کنید. و این نقطه ای است که ما را متفاوت کرده است.

ما قرار است در آینده کجا باشیم؟

ما فکر می کنیم که فناوری که جهان را به آینده نزدیک می کند، باید آینده ساز باشد. به همین دلیل است که VR-1 ما ارتقا یافته به XR است. خیلی زود، صاحبان VR-1 قادر خواهند بود با یک Add-on واقعیت مخلوطی (واقعیت ترکیبی) که بتوانند کیفیت سینمایی XR را با کیفیت واقعی را برای اولین بار اجربه کنند. گام بعدی راهی برای محاسبات همه جانبه است – جایی که دیگر نمیتوانید بگویید چه چیزی واقعی و چه چیزی مجازی است.

آیا می خواهید بهترین فن آوری VR جهان را طراحی کنید؟

بزرگترین چیزی که امروزه کامپیوترها را نگه می دارد سرعت، دسترسی و تحرک نیست. این چگونه ما با آنها ارتباط برقرار می کنیم مهم است. ما می خواهیم به وسیله ادغام واقعیت مجازی و سنتی، به مردم کمک کنیم تا کارهایی را که امروزه غیرممکن است، انجام دهند.

 

قیمت این محصول هم اکنون ۵۹۹۵ یورو است که این شرکت می تواند به ۳۴ کشور ارسال کند: Austria, Belgium, Bulgaria, Canada, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hong Kong, Hungary, Iceland, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, United Kingdom, United States.

منبع: varjo

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password