۶۴ بازی کودکانه واقعیت مجازی با Nintendo Labo: VR Kit

64-kids-virtual-reality-with-nintendo-labo-vr-kit

کمتر کسی است که شرکت معروف و قدرتمند نینتندو که خالق بازی ماریو (قارچ خور) را نشناسد.

به نقل از ویکی پدیا:

نینتِندو (Nintendo) شرکت چندملیتی تولیدکننده بازی‌های رایانه‌ای است، که در سال ۱۸۸۹ در شهر کیوتو، ژاپن تأسیس شد. در آن زمان نینتندو کارت‌های بازی موسوم به هانافودا تولید می‌کرد. این شرکت مدتی به سرویس کرایه اتومبیل و اجاره منزل روی آورد اما در نهایت فعالیت خود را روی بازی‌های کامپیوتری منحصر کرد. بازی‌های ماریو، پوکمون و افسانه زلدا از معروف‌ترین بازی‌های شرکت نینتندو هستند. اکنون حدود ۱۲۶ سال از عمر شرکت نینتندو می‌گذرد و در این سال‌ها طرفداران زیادی در دنیا دارد که هیچ وقت بازی‌های این شرکت را از یاد نمی‌برند. نینتندو از معروفترین و قدیمی‌ترین شرکت‌های بازی‌های کامپیوتری به‌شمار می‌آید و گفته می‌شود، سومین شرکت ارزشمند ژاپن می‌باشد. ارزش این شرکت ۸۵ میلیارد دلار آمریکا برآورد شده‌است. در واقع قدیمی‌ترین شرکت بازی‌سازی می‌باشد. چیزی که نینتندو را معروف کرد شخصیت دوست داشتنی سوپر ماریو بود.  منبع: ویکی پدیا

یک اسباب بازی ساده

این اسباب بازی با اینکه از واقعیت مجازی برای جذابیت خود استفاده می کند ولی حالت سنتی خود را حفظ کرده است. در واقع این مجموعه از یک cardboard استفاده می کند. cardboard همان جعبه های مقوایی شکل است که در کودکی برای خودمان درست می کردیم.

تصویری از یک cardboard
cardboard

کنار این cardboard ابزارهای دیگری برای بازی های مختلف وجود دارد. جالب است بدانید که این ابزارهای تماما مقوایی هستند و به صورت سنتی و ساده پیاده سازی شدند. کافی است این ابزارها را به cardboard متصل کنید تا بتوانید بازی های مختلف را انجام دهید.

Nintendo VR
Nintendo VR

 

اگرچه Nintendo Labo VR Kit ممکن است در ابتدا به عنوان یک تجربه بازی ساده VR تبلیغ شود، اما این تریلر نشان می دهد که نینتندو تعهد بسیار عمیقتری نسبت به بخش غوطه وری دارد. ۶۴ بازی VR Plaza به تنهایی باعث می شود این تجربه ارزش بررسی را داشته باشد، اما توانایی تغییر موجودیت بازی ها با ابزارهای بسیار ساده می تواند قدرت بیشتر این بازی را برساند.

 

قیمت و تاریخ عرضه نهایی

Nintendo Labo: VR Kit در تاریخ ۱۲ آوریل با قیمتی ۷۹٫۹۹ دلار در دسترس خواهد بود. مجموعه کامل شامل نرم افزار و موارد مورد نیاز برای تمام شش اسباب بازی  Start Set + Blaster bundle features the Toy-Con Goggles, Toy-Con Blaster, Screen Holder, Safety Cap عددی معادل ۳۹٫۹۹ دلار را شامل می شود. البته شما همیشه می توانید VR Kit خود را به همان اندازه که می خواهید، گسترش دهید، ابتدا با کیت Starter شروع کنید و پس از آن، هر زمان که بخواهید با ۱۹٫۹۹ دلار گسترش دهید.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password