اسباب بازی های سه بعدی با استفاده از واقعیت ترکیبی

3d-toys-using-mixed-reality

شرکت Mattel با بهره گیری از Spatial و HoloLens در حال تغییر اسباب بازی های جهانی است.

در هفته ی گذشته هزاران نفر در بارسلون در کنگره جهانی موبایل جمع شدند که مایکروسافت در انجا هولولنز ۲ رو معرفی کرد و ما در مطلب گذشته به بررسی جامع آن پرداختیم. اگر وقت خواندن آن مطلب را دارید به لینکبررسی تخصصی هولولنز ۲ مایکروسافت HoloLens 2 بروید. ولی به طور خلاصه گفتیم که در HoloLens 2 میدان دید شما بیشتر شده٬ میزان راحتی آن افزایش یافته و از واقعیت ترکیبی به خوبی استفاده شده و همچنین قیمت آن ۳۵۰۰ دلار شده که از نسخه ی قبلی آن ۱۵۰۰ دلار کمتر در دسترس است که این عدد قابل توجه همه شرکت ها و افراد حاضر بود.

معرفی شرکت ماتل (Mattel)

ماتل (Mattel) ، یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی اسباب بازی در جهان است و همیشه خود را با توجه به نیازهای جامع خود را بروز می کند. Mattel سیستم های بازی، محتوا و تجربیات را ایجاد می کند که به بچه ها امکان خود شناختی بیشتر و افزایش پتانسیل آن ها می شود.

شرکت ماتل (Mattel) با چشم انداز واقعیت ترکیبی

در حال حاضر این شرکت از تکنولوژی واقعیت مخلوط (واقعیت ترکیبی) استفاده می کند تا کارکنان خود را با افزایش همکاری از طریق مایکروسافت HoloLens 2 و Spatial، یک پلت فرم مشترک که هر مکان را به محل کار مشترک از طریق واقعیت مختلط تبدیل می کند٬ یک پلت فرم مشارکتی که هر اتاق را به یک محیط کار مشترک تبدیل می کند آن هم از طریق واقعیت ترکیبی. Spatial ٬ فضایی در اطراف شما را به یک محل کار افزوده شده تبدیل می کند، کاربران از راه دور می توانند به همکاری، جستجو بپردازند و در نهایت آن ها می توانند آن اتاق را با بقیه به اشتراک بگذارند.

Mattel MR at MWC 2019
Mattel MR at MWC 2019

شرکتی قدرتمند ۷۴ ساله

با وجود اینکه از این شرکت ۷۴ سال می گذرد ولی این شرکت کماکان یکی از قدرتمندترین شرکت های اسباب بازی در دنیاست.

مدیر ارشد تکنولوژی (CTO) شرکت ماتل، Sven Gerjets توضیح می دهد: “در Mattel ما در حال تبدیل شدن به تحول عظیم دیجیتال هستیم، که آن تمامی تحولات کسب و کار ما را تغییر خواهد داد. این شامل نحوه استفاده از تکنولوژی برای طراحی و توسعه محصولات ما می شود. برندهای کلاسیک ما مانند باربی و چرخ های داغ و قیمت فیشر طراحان تیم های مختلف، بازاریابان و تولید کنندگان مهندس در سراسر جهان گسترش یافته اند که اکنون می توانند با هم در یک اتاق پروژه ای فضایی گرد هم آورند که نیاز به مسافرت برای هر کسی را در یک صفحه کم می کند. “

کارکنان شرکت ماتل (Mttel)
کارکنان شرکت ماتل (Mttel)

ماتل دارای ۳۲ هزار نیروی کار فعال در ۴۰ کشور دارد که محصولات خود را به ۱۵۰ کشور ارسال می کند. با چنین نیروی کار و مصرف کننده های زیاد٬ تغییرات اساسی بسیار ریسک پذیر است. تیم پروژه Spatial در حال طراحی صفحات پویا هستند که افراد بتوانند هرچیزی را در فضا ایجاد کنند.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password