توسعه دهنده ی واقعیت افزوده ۱۱ ساله

برنامه نویس 11 ساله واقعیت افزوده

در حالیکه بچه های سن او مشغول بازی هستند ولی این پسر بچه ۱۱ساله به اسم Yumo Soerianto در حال توسعه تکمیل بازیه ای واقعیت افزوده است.بچه های مثل این اینده تکمیل این رشته هستند.

آنها به احتمال زیاد به عنوان توسعه دهندگان حرفه ای به درستی به عنوان فن آوری AR تبدیل خواهند شد و به اندازه کافی قدرتمند خواهند بود.

بچه ها که نه تنها برنامه نویسی، بلکه واقعیت افزوده را نیز درک می کنند، یک خط مشی استعدادهای اینده هستند با دیدگاهای تازه در مورد چگونگی کار تجربه های AR.

 

این پسر در حال حاضر دارای دو برنامه واقیعت افزوده برای موبایل که خودش تولید کرده و ۵ برنامه دیگر تلفن همراه است.شرکت اپل اولین برنامه AR خود را با عنوان  LETS STCK AR  به عنوان بازی روز در App store آپلود کرد.

 

او Fireworks Builder AR را ایجاد کرده که  براساس ویدیوهای نسخه ی نمایشی از کانال یوتیوبش در آن بازیکنان می توانند یک موشک مجازی را بسازند و آن را به هوا پرتاب کنند و آن را در رنگ های مختلف منفجر کند.

 

Let's Stack AR
Let’s Stack AR

برنامه نمونه اولیه می تواند بسته های بازی نینتندو سوئیچ و نمایش ترافیک بازی و مقایسه های آنلاین در نمای دوربین را تشخیص دهد. توجه بسیار زیادی را به حرفه ای که در حال توسعه  است، به دست آورد.

در سال ۲۰۱۷ او شد جوانترین دریافت کننده بورس تحصیلی wwdc و در سال ۲۰۱۸ نیز هم اتفاق برای او رقم خورد. اخیرا  wikitude به او جایزه داد آن هم کپی Wikitude SDK 8.1.

“Paula Perrichot، مدیر بازاریابی در Wikitude، در یک پست وبلاگ گفت :

او برای برنامه نویس ها بازی بعدی خود را به صورت رایگان به اشتراک گذاشت. به همین دلیل ما به او دسترسی رایگان به برند جدیدمان که SDK 8 می باشد را دادیم. حالا او برای تمامی سیستم عامل های اندروید ای او اس و ویندوز برنامه ایجاد کند.

Wikitude8 به توسعه دهندگان برنامه این قابلیت را میدهد که ابرهای خصوصی micro ar  ایجاد کنند.

در مصاحبه ای با Wikitude، Soerianto نشان می دهد که او در حال حاضر دارای درک دقیق در مورد جایی که صنعت AR در حال حرکت است، با چشم انداز است که با بسیاری  در صنعت AR هماهنگ است

 

نمونه کلیپی از این پسر جوان و فناوری واقعیت افزوده:

 

این پسر ۱۱ ساله اظهار نظر های جالبی را دارد:

“من می گویم که عینک AR در آینده بسیار مهم خواهد بود و علامت ها در اطراف می چرخند.

شما ممکن است برنامه خرید بازی را که اخیرا با ترسیم تصویر ARKit بر روی توییتر ساخته است را مشاهده کرده باشید این چیزی است که من در آینده تصور می کردم با AR آشنا شوید! در نهایت، امروزه تجهیزات الکتریکی (کامپیوتر، تلفن، تلویزیون) به راحتی جایگزین AR می شوند! ”

همانطور که کار خود را توسعه می دهد، علاقه مند به یکپارچه سازی فن آوری های دیگر، مانند هوش مصنوعی و به طور خاص یادگیری ماشین، به نمونه کارها خود است.

ما قبلا دیدیم که چگونه AR و ML می توانند باهم آشنا شوند

به عنوان مثال، هفته گذشته، اپل به نمایش گذاشت فن آوری هایی مانند Voltron در برنامه مربیگری بسکتبال که توسط ستاره NBA و استیو نیش و جرمی لین برگزار شده بود

هرچند این پسره تنها جوان توسعه دهنده  برنامه ای ار نیست در ماه مارس نفر بعدی که صحبت میکند با فلمینگ دختر ۸ ساله ای است که پدرش به او افتخار میکند او اولین برنامه خود را منتشر کرده یک برنامه هنری AR به نام A.R.tist در فروشگاه  App store منتشر شده است.

 

با گسترش و قدرت روز افزودن AR هر روز شاهد رشد چشم گیر این فناوری خواهیم بود.

 

سید مسعود امامیان176 پست ها

جهت مشاوره و پیاده سازی نرم افزارهای واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و واقعیت ترکیبی به شماره زیر تماس بگیرید: 95 36 602 0936

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password